Skip to content Skip to footer
O nas

Nowoczesna technologia
i wyroby najwyższej jakości

Od ponad 35 lat zajmujemy się produkcją stopów aluminium i odtleniaczy. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala spełniać każde wymagania Klienta. Stopy aluminium dostarczamy w postaci gąsek a odtleniacze w formie granulatu. Ciągłe inwestycje pozwalają na udoskonalanie procesu a w ślad za tym na ciągłe podnoszenie jakości naszych wyrobów.

Doświadczenie
8080lat
Ludzie
808080+
Stack of raw aluminum ingots in aluminum profiles factory, France
onas-2
Realizacje

Przykłady naszych wyrobów

FRONTAL

Historia Rozwoju

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Ekologia i BHP

Z dbałości o środowisko

Ochrona środowiska i zasady bezpieczeństwa pracy wpisane są w politykę FRONTAL Sp. z o.o.

Mamy pełną świadomość, że prowadzone procesy produkcyjne w naszych zakładach mogą mieć wpływ na otoczenie, dlatego w realizacji naszych działań zawsze bierzemy pod uwagę obowiązujące przepisy i inne regulacje w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

W Frontal podejmowane są działania w celu zapewnienia bezpiecznej pracy oraz spełnienia aktualnych wymagań prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy. Identyfikowane są zagrożenia na poszczególnych stanowiskach pracy i określone są ryzyka zawodowe. 

Uruchamiamy też szereg działań mających na celu podnoszenie świadomości dotyczących bezpieczeństwa pracy jak i ochrony środowiska. Naszym nadrzędnym celem jest troska o zdrowie i życie pracowników oraz dbałość o bezpieczeństwo pracy na każdym stanowisku.

Frontal kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników własnych oraz firm wykonujących prace na terenie zakładów. Dążymy do zapewnienia zdrowych i bezpiecznych warunków pracy. Aktywnie działamy, aby zapobiegać wypadkom przy pracy.